LUNDE EIENDOMSFORVALTNING AS
Suljettu 25. marraskuuta 2023
http://nrti.no/
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RX
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 8. marras 2018 – 25. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 543 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- 164 532
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 217 002
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RX | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
KØ | Hallituksen jäsen | - |
IS 1968 | Hallituksen jäsen | - |
TO 1957 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 543 000 |
Vuositulos yhteensä | 164 532 |
Vastaavat yhteensä | 3 558 508 |
Velat yhteensä | 2 341 506 |
Oma pääoma yhteensä | 1 217 002 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 543 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 251 460 |
Liiketulos | 291 540 |
Rahoitustuotot/-kulut | −80 593 |
Tulos ennen veroja | 210 948 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 46 416 |
Vuositulos yhteensä | 164 532 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 203 588 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 354 920 |
Vastaavat yhteensä | 3 558 508 |
Lyhytaikainen velka | 91 523 |
Pitkäaikainen velka | 2 249 983 |
Velat yhteensä | 2 341 506 |
Sijoitettu pääoma | 45 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 172 002 |
Oma pääoma yhteensä | 1 217 002 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 558 508 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta