FRYAVEGEN 80 AS
Suljettu 25. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SS
Svein Skurdal1971
- Hallituksen puheenjohtaja
- SS
Svein Skurdal1971
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 4. elo 2022 – 25. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 833 180
- NOK
- Vuositulos 2022
- −758 192
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 3 419 310
- NOK
Viimeksi päivitetty: 11. heinä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SS 1971 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SS 1971 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 833 180 |
Vuositulos yhteensä | −758 192 |
Vastaavat yhteensä | 8 978 034 |
Velat yhteensä | 5 558 723 |
Oma pääoma yhteensä | 3 419 310 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 833 180 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 806 792 |
Liiketulos | −973 612 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −973 612 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −215 420 |
Vuositulos yhteensä | −758 192 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 386 454 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 591 580 |
Vastaavat yhteensä | 8 978 034 |
Lyhytaikainen velka | 5 513 833 |
Pitkäaikainen velka | 44 890 |
Velat yhteensä | 5 558 723 |
Sijoitettu pääoma | 106 366 |
Kertyneet voittovarat | 3 312 944 |
Oma pääoma yhteensä | 3 419 310 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 978 034 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta