LEGAT TIL BESTE FOR TØNSBERG GYMNAS STI
Toiminnassa
Etterutdannings- og reisestipendier til pedagogisk personale ved
Tønsberg Gymnas
Avainsanat
civic initiativesprotest movementsenvironmental movementsecological movementsminority groupspatrioticassociationswar veteransconsumer organizationsautomobile associationsrotary clubslodgesyouth organizationsstudent associationsclubs and fraternitiesliterary associationshistorical associationsgarden societiesfilm clubsphotography clubsmusic associationsart associationscraft associationsstamp clubs
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- BR
- Hallituksen puheenjohtaja
- Vuosia perustamisesta
- 29 vuotta
- alkaen 16. maalis 1997
- Tyyppi
- Säätiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2025
- −17 254
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 50 263
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
BR | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
BH 1971 | Hallituksen jäsen | - |
ST | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 10. kesä 2025
Omistusosuus
Osakkeet omistaa LEGAT TIL BESTE FOR TØNSBERG GYMNAS STI
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| NO0003733800 | 22 940 | < 0.01 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −17 254 | −18 627 | −12 339 | −10 659 | −10 034 |
Vastaavat yhteensä | 288 704 | 77 518 | 96 145 | 108 509 | 119 167 |
Velat yhteensä | 238 440 | 10 000 | 10 000 | 10 025 | 10 025 |
Oma pääoma yhteensä | 50 263 | 67 516 | 86 143 | 98 482 | 109 141 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 17 245 | 18 617 | 12 319 | 10 650 | 10 025 |
Liiketulos | −17 245 | −18 617 | −12 319 | −10 650 | −10 025 |
Rahoitustuotot/-kulut | −9 | −10 | −20 | −9 | −9 |
Tulos ennen veroja | −17 254 | −18 627 | −12 339 | −10 659 | −10 034 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −17 254 | −18 627 | −12 339 | −10 659 | −10 034 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 288 704 | 77 518 | 96 145 | 108 509 | 119 167 |
Vastaavat yhteensä | 288 704 | 77 518 | 96 145 | 108 509 | 119 167 |
Lyhytaikainen velka | 238 440 | 10 000 | 10 000 | 10 025 | 10 025 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 238 440 | 10 000 | 10 000 | 10 025 | 10 025 |
Sijoitettu pääoma | 228 380 | 228 380 | 228 380 | 228 380 | 109 141 |
Kertyneet voittovarat | −178 117 | −160 864 | −142 237 | −129 898 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 50 263 | 67 516 | 86 143 | 98 482 | 109 141 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 288 703 | 77 516 | 96 143 | 108 507 | 119 166 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Säätiö
Toimialaluokitusstandardit
S
Pääasiallinen toimiala-alue
Muu palvelutoiminta
94
Toiminta
Järjestöjen toiminta
94.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muiden järjestöjen toiminta
94.99
Teollisuusryhmä
Muut järjestöt
94.991
Teollisuusryhmä
Tutkimusta ja kulttuuria palvelevat järjestöt