STASJONSVEIEN 6 AS
Suljettu 19. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- HL
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 23. elo 2022 – 19. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 200 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −40 525
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 008 129
- NOK
Viimeksi päivitetty: 7. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HL | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 200 000 |
Vuositulos yhteensä | −40 525 |
Vastaavat yhteensä | 2 166 676 |
Velat yhteensä | 158 547 |
Oma pääoma yhteensä | 2 008 129 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 200 000 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 254 955 |
Liiketulos | −54 955 |
Rahoitustuotot/-kulut | 3 001 |
Tulos ennen veroja | −51 954 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −11 429 |
Vuositulos yhteensä | −40 525 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 153 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 13 676 |
Vastaavat yhteensä | 2 166 676 |
Lyhytaikainen velka | 22 214 |
Pitkäaikainen velka | 136 333 |
Velat yhteensä | 158 547 |
Sijoitettu pääoma | 2 048 654 |
Kertyneet voittovarat | −40 525 |
Oma pääoma yhteensä | 2 008 129 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 166 676 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta