CHIADO AS
Suljettu 12. lokakuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- AS
Anne Sudbø1966
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 9. marras 2017 – 12. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −367 075
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 959 143
- NOK
Viimeksi päivitetty: 1. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
AS 1966 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TS | Varajäsen | - |
SJ 1949 | Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −367 075 |
Vastaavat yhteensä | 1 959 533 |
Velat yhteensä | 390 |
Oma pääoma yhteensä | 1 959 143 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 27 980 |
Liiketulos | −27 980 |
Rahoitustuotot/-kulut | −339 095 |
Tulos ennen veroja | −367 075 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −367 075 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 37 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 922 533 |
Vastaavat yhteensä | 1 959 533 |
Lyhytaikainen velka | 390 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 390 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 929 143 |
Oma pääoma yhteensä | 1 959 143 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 959 533 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta