TANNLEGE JAGHLASIAN AS
Toiminnassa
Tannlegevirksomhet samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Hovedaktivitet er tannlegetjenester og i tillegg investering i
eiendom, kjøp/salg/utleie av fast eiendom.
Avainsanat
dental practicedentistryendodonticpediatricoral pathologybraces
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- GJ
- Vuosia perustamisesta
- 9 vuotta
- alkaen 7. marras 2017
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 300
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 8 808 257
- NOK
- Vuositulos 2025
- 1 692 389
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 2 794 855
- NOK
Viimeksi päivitetty: 1. syys 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GJ | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Tilintarkastaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JG | - | 100 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 31. loka 2025
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 300 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 8 003Liiketulos 2025: NOK −149 373Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 808 257 | 7 703 183 | 6 010 256 | 4 287 310 | 4 459 767 |
Vuositulos yhteensä | 1 692 389 | 524 244 | 558 471 | 317 508 | 1 035 391 |
Vastaavat yhteensä | 3 781 231 | 2 726 344 | 2 205 502 | 1 591 714 | 2 273 036 |
Velat yhteensä | 986 377 | 1 623 879 | 1 127 281 | 521 963 | 1 520 794 |
Oma pääoma yhteensä | 2 794 855 | 1 102 465 | 1 078 222 | 1 069 750 | 752 242 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 8 808 257 | 7 703 183 | 6 010 256 | 4 287 310 | 4 459 767 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 648 278 | 7 043 336 | 5 250 403 | 3 838 026 | 3 090 928 |
Liiketulos | 2 159 980 | 659 847 | 759 853 | 449 284 | 1 368 839 |
Rahoitustuotot/-kulut | 802 | −885 | −2 926 | −4 381 | −8 734 |
Tulos ennen veroja | 2 160 781 | 658 962 | 756 927 | 444 903 | 1 360 106 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 468 392 | 134 718 | 198 456 | 127 395 | 324 715 |
Vuositulos yhteensä | 1 692 389 | 524 244 | 558 471 | 317 508 | 1 035 391 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 2 237 877 | 1 795 467 | 1 125 391 | 396 122 | 1 094 333 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 543 354 | 930 877 | 1 080 111 | 1 195 592 | 1 178 703 |
Vastaavat yhteensä | 3 781 231 | 2 726 344 | 2 205 502 | 1 591 714 | 2 273 036 |
Lyhytaikainen velka | 986 377 | 1 623 879 | 1 127 281 | 424 043 | 1 275 994 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 97 920 | 244 800 |
Velat yhteensä | 986 377 | 1 623 879 | 1 127 281 | 521 963 | 1 520 794 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 2 764 855 | 1 072 465 | 1 048 222 | 1 039 750 | 722 242 |
Oma pääoma yhteensä | 2 794 855 | 1 102 465 | 1 078 222 | 1 069 750 | 752 242 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 781 232 | 2 726 344 | 2 205 503 | 1 591 714 | 2 273 036 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
Q
Pääasiallinen toimiala-alue
Terveys- ja sosiaalipalvelut
86
Toiminta
Terveyspalvelut
86.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Lääkäri- ja hammaslääkäripalvelut
86.23
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut
86.230
Teollisuusryhmä
Hammaslääkäripalvelut