NOWECO EIENDOM AS
Suljettu 14. syyskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JJ
Joakim Jensen1990
- Toiminta-aika
- 17 vuotta
- - 28. maalis 2006 – 14. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 1 037 583
- NOK
- Vuositulos 2022
- 263 487
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 503 999
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JJ 1990 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
DJ 1985 | Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 037 583 |
Vuositulos yhteensä | 263 487 |
Vastaavat yhteensä | 7 775 869 |
Velat yhteensä | 7 271 870 |
Oma pääoma yhteensä | 503 999 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 037 583 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 506 682 |
Liiketulos | 530 901 |
Rahoitustuotot/-kulut | −183 793 |
Tulos ennen veroja | 347 108 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 83 621 |
Vuositulos yhteensä | 263 487 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 7 559 741 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 216 129 |
Vastaavat yhteensä | 7 775 869 |
Lyhytaikainen velka | 456 082 |
Pitkäaikainen velka | 6 815 788 |
Velat yhteensä | 7 271 870 |
Sijoitettu pääoma | 504 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 |
Oma pääoma yhteensä | 503 999 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 7 775 869 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta