Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
L

LEVANGER MASKIN AS944 914 668

Vuokraus
Osakeyhtiö
co Aasmund Ertsaas Halsanv 15 7600 LEVANGER, Norge

LEVANGER MASKIN AS

Suljettu 21. heinäkuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuu
Produksjon og handel og hva dermed står i forbindelse, herunder kjøp, salg og utleie av fast eiendom samt ved aksjeinnskudd eller på annen måte delta i andre foretak.
Produksjon og handel og hva dermed står i forbindelse, herunder ved aksjeinnskudd eller på annen måte delta i andre foretak.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
30 vuotta
- 19. helmi 1995 – 21. heinä 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
15 787 500
NOK
Vuositulos 2021
9 937 050
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
8 709 707
NOK
Viimeksi päivitetty: 5. loka 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-
EronnutVarajäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
I
IN REVISJON AS
Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 12. helmi 2025

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
15 787 500
Vuositulos yhteensä
9 937 050
Vastaavat yhteensä
15 090 219
Velat yhteensä
6 380 512
Oma pääoma yhteensä
8 709 707

T&T

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
15 787 500
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 374 343
Liiketulos
14 413 157
Rahoitustuotot/-kulut
−2 039 124
Tulos ennen veroja
12 374 034
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
2 436 984
Vuositulos yhteensä
9 937 050

Taseen yhteenveto

Vuosi2020
Pysyvät vastaavat yhteensä
10 792 919
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
4 297 300
Vastaavat yhteensä
15 090 219
Lyhytaikainen velka
317 584
Pitkäaikainen velka
6 062 929
Velat yhteensä
6 380 512
Sijoitettu pääoma
1 450 000
Kertyneet voittovarat
7 259 707
Oma pääoma yhteensä
8 709 707
Oma pääoma ja velat yhteensä
15 090 219

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta