EKS-CON AS
Toiminnassa
Service og vedlikehold på teknisk anlegg, kjøp, salg og utvikling av
fast eiendom, vedlikehold og utleie av fast eiendom.
Sakkyndig kontroll av sikkerhetsutstyr i høyden. Utleie av stillas.
Kjøp, salg og utvikling av fast eiendom, vedlikehold og utleie av fast
eiendom.
Avainsanat
physicalchemicalanalytical testingmaterialsproductsacoustic testingvibration testingcompositionpurityfood hygieneveterinary controlperformance testingtype approvalcertificationclassification
Linkit
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MB
- Hallituksen puheenjohtaja
- GM
- Vuosia perustamisesta
- 5 vuotta
- alkaen 15. syys 2021
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 300
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 3
- henkilöt
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2024
- 2 169 766
- NOK
- Vuositulos 2024
- −59 702
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2024
- −422 139
- NOK
Viimeksi päivitetty: 9. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MB | Managing Director/CEO | 33.33 % suoraan |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
GM | Chairman | - |
AR | Board Member | 33.33 % suoraan |
MB | Board Member | 33.33 % suoraan |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KG | - | 33.33 % suoraan |
MB | Board Member, Managing Director/CEO | 33.33 % suoraan |
AR | Board Member | 33.33 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 7. touko 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
AR | Tavalliset osakkeet | 100 | 33.33 % |
KG | Tavalliset osakkeet | 100 | 33.33 % |
MB | Tavalliset osakkeet | 100 | 33.33 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 169 766 | 2 392 711 | 1 773 202 | 35 241 |
Vuositulos yhteensä | −59 702 | −449 983 | 46 085 | 17 030 |
Vastaavat yhteensä | 189 222 | 148 101 | 410 526 | 51 519 |
Velat yhteensä | 611 361 | 510 538 | 322 980 | 10 059 |
Oma pääoma yhteensä | −422 139 | −362 437 | 87 546 | 41 461 |
T&T
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 169 766 | 2 392 711 | 1 773 202 | 35 241 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 2 237 895 | 2 837 302 | 1 713 470 | 13 407 |
Liiketulos | −68 129 | −444 591 | 59 732 | 21 834 |
Rahoitustuotot/-kulut | −5 681 | −5 392 | −648 | 0 |
Tulos ennen veroja | −73 810 | −449 983 | 59 083 | 21 834 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −14 108 | 0 | 12 998 | 4 804 |
Vuositulos yhteensä | −59 702 | −449 983 | 46 085 | 17 030 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 106 008 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 83 214 | 148 101 | 410 526 | 51 519 |
Vastaavat yhteensä | 189 222 | 148 101 | 410 526 | 51 519 |
Lyhytaikainen velka | 611 361 | 506 368 | 322 980 | 10 059 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 4 170 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 611 361 | 510 538 | 322 980 | 10 059 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −452 139 | −392 437 | 57 546 | 17 031 |
Oma pääoma yhteensä | −422 139 | −362 437 | 87 546 | 41 461 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 189 222 | 148 101 | 410 526 | 51 520 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Scaleup
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises
Toimialaluokitusstandardit
M
Pääasiallinen toimiala-alue
Professional, scientific and technical activities
71
Toiminta
Architectural and engineering activities; technical testing and analysis
71.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Technical testing and analysis
71.20
Teollisuusryhmä
Technical testing and analysis
71.200
Teollisuusryhmä
Technical testing and analysis