BONO INVEST AS
Suljettu 28. marraskuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyBONO INVEST AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- CZ
- Hallituksen puheenjohtaja
- CZ
- Toiminta-aika
- 18 vuotta
- - 4. touko 2005 – 28. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 1 951 947
- NOK
- Vuositulos 2020
- 1 012 027
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- 1 545 369
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CZ | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
CZ | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 951 947 |
Vuositulos yhteensä | 1 012 027 |
Vastaavat yhteensä | 2 178 248 |
Velat yhteensä | 632 878 |
Oma pääoma yhteensä | 1 545 369 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 951 947 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 918 399 |
Liiketulos | 1 033 548 |
Rahoitustuotot/-kulut | −21 521 |
Tulos ennen veroja | 1 012 027 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | 1 012 027 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 646 425 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 531 823 |
Vastaavat yhteensä | 2 178 248 |
Lyhytaikainen velka | 579 601 |
Pitkäaikainen velka | 53 277 |
Velat yhteensä | 632 878 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 445 369 |
Oma pääoma yhteensä | 1 545 369 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 178 247 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta