JE-EIENDOM AS
Suljettu 17. huhtikuuta 2024
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- EB
- Hallituksen puheenjohtaja
- JO
Joakim Olsen1999
- Toiminta-aika
- 2 vuotta
- - 22. maalis 2022 – 17. huhti 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 114 630
- NOK
- Vuositulos 2022
- −31 601
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- −7 171
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EB | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JO 1999 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EB | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 114 630 |
Vuositulos yhteensä | −31 601 |
Vastaavat yhteensä | 3 838 069 |
Velat yhteensä | 3 845 239 |
Oma pääoma yhteensä | −7 171 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 114 630 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 85 736 |
Liiketulos | 28 894 |
Rahoitustuotot/-kulut | −70 979 |
Tulos ennen veroja | −42 085 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −10 484 |
Vuositulos yhteensä | −31 601 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 799 453 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 38 616 |
Vastaavat yhteensä | 3 838 069 |
Lyhytaikainen velka | 5 774 |
Pitkäaikainen velka | 3 839 465 |
Velat yhteensä | 3 845 239 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −31 601 |
Oma pääoma yhteensä | −7 171 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 838 068 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta