BOLIGRIGG AS
Suljettu 28. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ES
Erlend Søraker1974
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 3. touko 2022 – 28. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 631 444
- NOK
- Vuositulos 2022
- 113 006
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 143 006
- NOK
Viimeksi päivitetty: 24. touko 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ES 1974 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 631 444 |
Vuositulos yhteensä | 113 006 |
Vastaavat yhteensä | 3 096 245 |
Velat yhteensä | 2 953 239 |
Oma pääoma yhteensä | 143 006 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 631 444 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 487 513 |
Liiketulos | 143 931 |
Rahoitustuotot/-kulut | 628 |
Tulos ennen veroja | 144 559 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 31 553 |
Vuositulos yhteensä | 113 006 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 984 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 112 245 |
Vastaavat yhteensä | 3 096 245 |
Lyhytaikainen velka | 2 921 686 |
Pitkäaikainen velka | 31 553 |
Velat yhteensä | 2 953 239 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 113 006 |
Oma pääoma yhteensä | 143 006 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 3 096 245 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta