Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
R

RHB-HOLDING AS915 949 681

Vuokraus
Osakeyhtiö
Gamle Bamblevei 17 3970 LANGESUND, Norge

RHB-HOLDING AS

Suljettu 25. syyskuuta 2024, Vapaaehtoinen selvitystila
Eie aksjer i andre selskaper, drift og utleie av fast eiendom, samt annen virksomhet som står i nær tilknytning til dette.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
9 vuotta
- 21. syys 2015 – 25. syys 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
−13 231
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
−14 195
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 30. marras 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
0
Vuositulos yhteensä
−13 231
−7 261
−6 631
Vastaavat yhteensä
805
1 420 321
1 427 583
Velat yhteensä
15 000
1 610 666
1 610 667
Oma pääoma yhteensä
−14 195
−190 345
−183 084

T&T

Vuosi202320222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
14 134
7 262
6 631
Liiketulos
−14 134
−7 262
−6 631
Rahoitustuotot/-kulut
903
1
0
Tulos ennen veroja
−13 231
−7 261
−6 631
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
0
Vuositulos yhteensä
−13 231
−7 261
−6 631

Taseen yhteenveto

Vuosi202320222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
1 417 286
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
805
3 035
1 427 583
Vastaavat yhteensä
805
1 420 321
1 427 583
Lyhytaikainen velka
15 000
15 000
1 610 667
Pitkäaikainen velka
0
1 595 666
0
Velat yhteensä
15 000
1 610 666
1 610 667
Sijoitettu pääoma
30 000
9 334
9 334
Kertyneet voittovarat
−44 195
−199 679
−192 418
Oma pääoma yhteensä
−14 195
−190 345
−183 084
Oma pääoma ja velat yhteensä
805
1 420 321
1 427 583

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta