Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
I

INVICTA EIENDOM AS824 776 202

Vuokraus
Osakeyhtiö
Markabygdvegen 696 7560 VIKHAMMER, Norge

INVICTA EIENDOM AS

Suljettu 16. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
3 vuotta
- 17. maalis 2020 – 16. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−1 300
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
19 650
NOK
Viimeksi päivitetty: 2. touko 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−1 300
Vastaavat yhteensä
19 650
Velat yhteensä
0
Oma pääoma yhteensä
19 650

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 300
Liiketulos
−1 300
Rahoitustuotot/-kulut
0
Tulos ennen veroja
−1 300
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−1 300

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
19 650
Vastaavat yhteensä
19 650
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
0
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−10 350
Oma pääoma yhteensä
19 650
Oma pääoma ja velat yhteensä
19 650

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta