Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
B

BERGHAMMER AS914 253 365

Vuokraus
Osakeyhtiö
Stavsengveien 44 8820 DØNNA, Norge

BERGHAMMER AS

Suljettu 7. kesäkuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
9 vuotta
- 4. loka 2014 – 7. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
72 000
NOK
Vuositulos 2020
−51 744
NOK
Oma pääoma yhteensä 2020
−271 792
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
EronnutHallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
72 000
Vuositulos yhteensä
−51 744
Vastaavat yhteensä
932 834
Velat yhteensä
1 204 626
Oma pääoma yhteensä
−271 792

T&T

Vuosi2020
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
72 000
Liiketoiminnan kulut yhteensä
52 036
Liiketulos
19 964
Rahoitustuotot/-kulut
−71 708
Tulos ennen veroja
−51 744
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−51 744

Taseen yhteenveto

Vuosi2020
Pysyvät vastaavat yhteensä
888 922
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
43 912
Vastaavat yhteensä
932 834
Lyhytaikainen velka
11 499
Pitkäaikainen velka
1 193 127
Velat yhteensä
1 204 626
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−301 792
Oma pääoma yhteensä
−271 792
Oma pääoma ja velat yhteensä
932 834

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta