JSG EIENDOM AS
Suljettu 14. joulukuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JS
- Hallituksen puheenjohtaja
- JS
- Toiminta-aika
- 1 vuosi
- - 12. touko 2022 – 14. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 457 280
- NOK
- Vuositulos 2022
- 29 236
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 51 166
- NOK
Viimeksi päivitetty: 3. heinä 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JS | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JS | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 457 280 |
Vuositulos yhteensä | 29 236 |
Vastaavat yhteensä | 4 973 034 |
Velat yhteensä | 4 921 868 |
Oma pääoma yhteensä | 51 166 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 457 280 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 274 012 |
Liiketulos | 183 268 |
Rahoitustuotot/-kulut | −138 968 |
Tulos ennen veroja | 44 300 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 15 064 |
Vuositulos yhteensä | 29 236 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 942 038 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 30 996 |
Vastaavat yhteensä | 4 973 034 |
Lyhytaikainen velka | 29 831 |
Pitkäaikainen velka | 4 892 037 |
Velat yhteensä | 4 921 868 |
Sijoitettu pääoma | 21 930 |
Kertyneet voittovarat | 29 236 |
Oma pääoma yhteensä | 51 166 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 973 034 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta