NORHEIMS HYTTER OG HUS AS
Suljettu 11. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JV
- Hallituksen puheenjohtaja
- JF
Jarle Foss1970
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 19. touko 2016 – 11. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 1
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 27 778 322
- NOK
- Vuositulos 2022
- 2 474 402
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 254 756
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JV | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JF 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
DL 1976 | Hallituksen jäsen | - |
OA 1954 | Hallituksen jäsen | - |
PW | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 27 778 322 |
Vuositulos yhteensä | 2 474 402 |
Vastaavat yhteensä | 32 184 264 |
Velat yhteensä | 27 929 508 |
Oma pääoma yhteensä | 4 254 756 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 27 778 322 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 23 049 796 |
Liiketulos | 4 728 526 |
Rahoitustuotot/-kulut | −1 565 408 |
Tulos ennen veroja | 3 163 118 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 688 716 |
Vuositulos yhteensä | 2 474 402 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 22 517 330 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 666 934 |
Vastaavat yhteensä | 32 184 264 |
Lyhytaikainen velka | 2 920 013 |
Pitkäaikainen velka | 25 009 495 |
Velat yhteensä | 27 929 508 |
Sijoitettu pääoma | 150 000 |
Kertyneet voittovarat | 4 104 756 |
Oma pääoma yhteensä | 4 254 756 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 32 184 264 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta