Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
C

CARS BIDCO AS828 881 132

Vuokraus
Osakeyhtiö
Wergelandsveien 1 0167 OSLO, Norge

CARS BIDCO AS

Suljettu 24. huhtikuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 7. maalis 2022 – 24. huhti 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos
1 899 839
NOK
Oma pääoma yhteensä
13 312 764
NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
1 899 839
Vastaavat yhteensä
28 213 417
Velat yhteensä
14 900 653
Oma pääoma yhteensä
13 312 764

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
53 716
Liiketulos
−53 716
Rahoitustuotot/-kulut
2 487 836
Tulos ennen veroja
2 434 120
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
534 281
Vuositulos yhteensä
1 899 839

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
22 961 174
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
5 252 243
Vastaavat yhteensä
28 213 417
Lyhytaikainen velka
4 400 653
Pitkäaikainen velka
10 500 000
Velat yhteensä
14 900 653
Sijoitettu pääoma
11 412 925
Kertyneet voittovarat
1 899 839
Oma pääoma yhteensä
13 312 764
Oma pääoma ja velat yhteensä
28 213 417

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta