Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
P

POLAR-GRUPPEN AS911 673 037

Vuokraus
Osakeyhtiö
Gneisveien 14B 3221 SANDEFJORD, Norge

POLAR-GRUPPEN AS

Suljettu 12. toukokuuta 2025, Maksukyvyttömyysmenettely
Holdingselskap for Polar-Gruppen, samt forstå investeringer direkte eller indirekte i andre selskaper.
Eie og forvalte eiendom og hva dermed står i for- bindelse, herunder deltagelse i andre selskaper og virksomheter.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
30 vuotta
- 19. helmi 1995 – 12. touko 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2021
131 391
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
5 542 324
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Tilintarkastaja-
Viimeksi päivitetty: 11. joulu 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
131 391
Vastaavat yhteensä
24 682 575
Velat yhteensä
19 140 250
Oma pääoma yhteensä
5 542 324

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
562 559
Liiketulos
−562 559
Rahoitustuotot/-kulut
142 414
Tulos ennen veroja
−420 145
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−551 536
Vuositulos yhteensä
131 391

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
22 918 217
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 764 358
Vastaavat yhteensä
24 682 575
Lyhytaikainen velka
9 003 500
Pitkäaikainen velka
10 136 750
Velat yhteensä
19 140 250
Sijoitettu pääoma
5 000 000
Kertyneet voittovarat
542 324
Oma pääoma yhteensä
5 542 324
Oma pääoma ja velat yhteensä
24 682 575

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta