ÅHEIM EIENDOM AS
Suljettu 16. marraskuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MG
Marianne Giørtz1974
- Hallituksen puheenjohtaja
- EG
Egil Giørtz1970
- Toiminta-aika
- 19 vuotta
- - 16. huhti 2004 – 16. marras 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 453 770
- NOK
- Vuositulos 2022
- 167 791
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 430 452
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. touko 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MG 1974 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
EG 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
SS 1960 | Hallituksen jäsen | - |
MG 1974 | Hallituksen jäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 453 770 |
Vuositulos yhteensä | 167 791 |
Vastaavat yhteensä | 1 605 703 |
Velat yhteensä | 175 251 |
Oma pääoma yhteensä | 1 430 452 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 453 770 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 243 890 |
Liiketulos | 209 880 |
Rahoitustuotot/-kulut | 5 256 |
Tulos ennen veroja | 215 135 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 47 344 |
Vuositulos yhteensä | 167 791 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 187 019 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 418 684 |
Vastaavat yhteensä | 1 605 703 |
Lyhytaikainen velka | 175 251 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 175 251 |
Sijoitettu pääoma | 200 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 230 452 |
Oma pääoma yhteensä | 1 430 452 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 605 703 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta