BAKKEGATA 14 AS
Suljettu 29. huhtikuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LO
Lise Olga Luther1965
- Toiminta-aika
- 15 vuotta
- - 15. joulu 2008 – 29. huhti 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 614 492
- NOK
- Vuositulos 2021
- 1 012 947
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 3 858 182
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LO 1965 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
FÅ 1960 | Yhteyshenkilö, Hallituksen jäsen | - |
DE | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 614 492 |
Vuositulos yhteensä | 1 012 947 |
Vastaavat yhteensä | 6 132 332 |
Velat yhteensä | 2 274 150 |
Oma pääoma yhteensä | 3 858 182 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 614 492 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 298 225 |
Liiketulos | 1 316 267 |
Rahoitustuotot/-kulut | −17 617 |
Tulos ennen veroja | 1 298 650 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 285 703 |
Vuositulos yhteensä | 1 012 947 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 5 172 070 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 960 262 |
Vastaavat yhteensä | 6 132 332 |
Lyhytaikainen velka | 1 720 145 |
Pitkäaikainen velka | 554 005 |
Velat yhteensä | 2 274 150 |
Sijoitettu pääoma | 152 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 706 182 |
Oma pääoma yhteensä | 3 858 182 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 132 332 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta