HAVSYN UTLEIE AS
Suljettu 25. helmikuuta 2025, MaksukyvyttömyysmenettelyHAVSYN UTLEIE AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Kjøp, salg, utvikling og utleie av fast eiendom.
Utleie, kjøp og salg av egen fast eiendom.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KM
Kjell Mykland1981
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 16. heinä 2018 – 25. helmi 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 547 400
- NOK
- Vuositulos 2021
- 28 040
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 82 047
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KM 1981 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
V Suljettu | Liikkeenharjoittaja | - |
LH | Yhteyshenkilö | - |
KM | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 19. kesä 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 547 400 |
Vuositulos yhteensä | 28 040 |
Vastaavat yhteensä | 6 955 555 |
Velat yhteensä | 6 873 508 |
Oma pääoma yhteensä | 82 047 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 547 400 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 334 280 |
Liiketulos | 213 120 |
Rahoitustuotot/-kulut | −163 110 |
Tulos ennen veroja | 50 009 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 21 969 |
Vuositulos yhteensä | 28 040 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 6 808 836 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 146 719 |
Vastaavat yhteensä | 6 955 555 |
Lyhytaikainen velka | 250 020 |
Pitkäaikainen velka | 6 623 488 |
Velat yhteensä | 6 873 508 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | 52 047 |
Oma pääoma yhteensä | 82 047 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 6 955 555 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta