Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ALULITE AS856 044 262

Vuokraus
Osakeyhtiö
Høgliflata 14 8027 BODØ, Norge

ALULITE AS

Suljettu 5. marraskuuta 2024, Maksukyvyttömyysmenettely

Selvityspesä:

ALULITE AS KONKURSBO
Skipsreparasjoner, produksjon og salg av mekanisk og hudraulisk utstyr og alt hva som naturlig står forbindelse hermed.
Kjøp, salg- og utleie av eiendommer samt tilknyttet virksomhet.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
29 vuotta
- 19. helmi 1995 – 5. marras 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
503 179
NOK
Vuositulos 2021
−262 056
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
3 438 151
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

C
CR1.NO AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 29. marras 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
503 179
Vuositulos yhteensä
−262 056
Vastaavat yhteensä
12 329 723
Velat yhteensä
8 891 572
Oma pääoma yhteensä
3 438 151

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
503 179
Liiketoiminnan kulut yhteensä
318 753
Liiketulos
184 426
Rahoitustuotot/-kulut
−446 482
Tulos ennen veroja
−262 056
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−262 056

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
11 977 740
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
351 983
Vastaavat yhteensä
12 329 723
Lyhytaikainen velka
557 379
Pitkäaikainen velka
8 334 193
Velat yhteensä
8 891 572
Sijoitettu pääoma
1 523 882
Kertyneet voittovarat
1 914 269
Oma pääoma yhteensä
3 438 151
Oma pääoma ja velat yhteensä
12 329 723

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta