BRAVO LUCY AS
Toiminnassa
Utvikle og selge programvare og drive support, kursvirksomhet og
konsulentvirksomhet i forbindelse med dette, samt alt som står i
forbindelse hermed, herunder deltagelse i selskaper med lignende eller
annen virksomhet. Selskapet skal også delta i aksjemarkedet med
overskuddslikviditet, og drive med kjøp og salg av fast eiendom,
herunder deltagelse i selskaper med lignende virksomhet.
Utvikling og salg av programvare og support, kursvirksomhet og
konsulentvirksomhet i knyttet til dette.
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- HP
- Hallituksen puheenjohtaja
- PN
- Vuosia perustamisesta
- 17 vuotta
- alkaen 20. heinä 2009
- Tyyppi
- Limited company
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 89 300
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 5
- 2 yritystä, 3 henkilöä
Talous
- Vuositulos 2025
- −506 603
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −3 785 887
- NOK
Viimeksi päivitetty: 5. touko 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
HP | Managing Director/CEO | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PN | Chairman | 18.34 % epäsuoraan |
IN 1980 | Board Member | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Accountant | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
NR 1968 | - | 50.93 % suoraan |
PN | Chairman | 18.34 % epäsuoraan |
JA | - | 5.29 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
NR 1968 | Tavalliset osakkeet | 45 483 | 50.93 % |
| Tavalliset osakkeet | 27 845 | 31.18 % | |
| Tavalliset osakkeet | 13 313 | 14.91 % | |
| Tavalliset osakkeet | 1 420 | 1.59 % | |
| Tavalliset osakkeet | 1 239 | 1.39 % |
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −506 603 | −728 678 | −1 066 093 | −1 148 017 |
Vastaavat yhteensä | 989 257 | 1 485 795 | 2 204 434 | 2 576 287 |
Velat yhteensä | 4 775 144 | 4 765 079 | 4 755 041 | 4 060 801 |
Oma pääoma yhteensä | −3 785 887 | −3 279 284 | −2 550 607 | −1 484 514 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 506 848 | 728 693 | 1 066 516 | 1 148 738 |
Liiketulos | −506 848 | −728 693 | −1 066 516 | −1 148 738 |
Rahoitustuotot/-kulut | 245 | 15 | 423 | 721 |
Tulos ennen veroja | −506 603 | −728 678 | −1 066 093 | −1 148 017 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −506 603 | −728 678 | −1 066 093 | −1 148 017 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 306 258 | 801 233 | 1 516 759 | 2 567 740 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 682 999 | 684 562 | 687 675 | 8 547 |
Vastaavat yhteensä | 989 257 | 1 485 795 | 2 204 434 | 2 576 287 |
Lyhytaikainen velka | 4 775 144 | 4 765 079 | 4 755 041 | 4 060 801 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 4 775 144 | 4 765 079 | 4 755 041 | 4 060 801 |
Sijoitettu pääoma | 13 043 500 | 13 043 500 | 13 043 500 | 13 043 500 |
Kertyneet voittovarat | −16 829 387 | −16 322 784 | −15 594 107 | −14 528 014 |
Oma pääoma yhteensä | −3 785 887 | −3 279 284 | −2 550 607 | −1 484 514 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 989 257 | 1 485 794 | 2 204 434 | 2 576 287 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Organisaatiotyyppi
Limited company
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Private non-financial incorporated enterprises