KONGLE EIENDOM AS
Suljettu 17. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ME
Marius Eidsvold1957
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 22. maalis 1995 – 17. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 2
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 12 032 420
- NOK
- Vuositulos 2022
- 5 450 407
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 2 130 032
- NOK
Viimeksi päivitetty: 10. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ME 1957 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
A Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 032 420 |
Vuositulos yhteensä | 5 450 407 |
Vastaavat yhteensä | 9 263 955 |
Velat yhteensä | 7 133 923 |
Oma pääoma yhteensä | 2 130 032 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 12 032 420 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 941 079 |
Liiketulos | 7 091 341 |
Rahoitustuotot/-kulut | −103 384 |
Tulos ennen veroja | 6 987 957 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 1 537 550 |
Vuositulos yhteensä | 5 450 407 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 263 955 |
Vastaavat yhteensä | 9 263 955 |
Lyhytaikainen velka | 7 133 923 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 7 133 923 |
Sijoitettu pääoma | 1 510 000 |
Kertyneet voittovarat | 620 032 |
Oma pääoma yhteensä | 2 130 032 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 263 955 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta