Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
G

GÅSAVIKJA 2 AS830 971 572

Vuokraus
Osakeyhtiö
Stølane 45 4233 ERFJORD, Norge

GÅSAVIKJA 2 AS

Suljettu 10. joulukuuta 2024
Eiendomsutvikling, herunder kjøp, utleie og salg av eiendommer, samt å delta i andre selskaper med lignende virksomhet.
Utleie av fast eiendom.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
1 vuosi
- 7. maalis 2023 – 10. joulu 2024
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2023
130 503
NOK
Oma pääoma yhteensä 2023
12 278 910
NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 25. tammi 2024

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
130 503
Vastaavat yhteensä
12 297 954
Velat yhteensä
19 044
Oma pääoma yhteensä
12 278 910

T&T

Vuosi2023
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
14 336
Liiketulos
−14 336
Rahoitustuotot/-kulut
163 883
Tulos ennen veroja
149 547
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
19 044
Vuositulos yhteensä
130 503

Taseen yhteenveto

Vuosi2023
Pysyvät vastaavat yhteensä
8 884 720
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 413 234
Vastaavat yhteensä
12 297 954
Lyhytaikainen velka
15 304
Pitkäaikainen velka
3 740
Velat yhteensä
19 044
Sijoitettu pääoma
13 044 460
Kertyneet voittovarat
−765 550
Oma pääoma yhteensä
12 278 910
Oma pääoma ja velat yhteensä
12 297 954

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta