STOKKELAND OG GLOMSÅS FOND STI
Toiminnassa
Framhjelp av skogsaken i Tjomslandsbygda.
Avainsanat
civic initiativesprotest movementsenvironmental movementsecological movementsminority groupspatrioticassociationswar veteransconsumer organizationsautomobile associationsrotary clubslodgesyouth organizationsstudent associationsclubs and fraternitiesliterary associationshistorical associationsgarden societiesfilm clubsphotography clubsmusic associationsart associationscraft associationsstamp clubs
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- RE
Ronny Endre Blix1973
- Vuosia perustamisesta
- 31 vuotta
- alkaen 2. kesä 1995
- Tyyppi
- Säätiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2025
- 12 435
- NOK
Viimeksi päivitetty: 25. heinä 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RE 1973 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
ØJ 1959 | Liikkeenharjoittaja | - |
EO 1995 | Hallituksen jäsen | - |
IT | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 27. huhti 2026
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 12 435 | 321 424 | 240 987 | −347 995 | 269 398 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 1 805 529 | 1 484 106 | 1 243 118 | 1 591 113 |
Velat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 1 805 530 | 1 484 105 | 1 243 118 | 1 591 113 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 68 439 | 58 315 | 58 415 | 147 506 | 52 640 |
Liiketulos | −68 439 | −58 315 | −58 415 | −147 506 | −52 640 |
Rahoitustuotot/-kulut | 80 874 | 379 739 | 299 402 | −200 489 | 322 038 |
Tulos ennen veroja | 12 435 | 321 424 | 240 987 | −347 995 | 269 398 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | 12 435 | 321 424 | 240 987 | −347 995 | 269 398 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 0 | 1 805 529 | 1 484 106 | 1 243 118 | 1 591 113 |
Vastaavat yhteensä | 0 | 1 805 529 | 1 484 106 | 1 243 118 | 1 591 113 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 0 | 524 111 | 524 111 | 524 111 | 524 111 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 1 281 419 | 959 994 | 719 007 | 1 067 002 |
Oma pääoma yhteensä | 0 | 1 805 530 | 1 484 105 | 1 243 118 | 1 591 113 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 0 | 1 805 530 | 1 484 105 | 1 243 118 | 1 591 113 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Säätiö
Toimialaluokitusstandardit
S
Pääasiallinen toimiala-alue
Muu palvelutoiminta
94
Toiminta
Järjestöjen toiminta
94.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muiden järjestöjen toiminta
94.99
Teollisuusryhmä
Muut järjestöt
94.991
Teollisuusryhmä
Tutkimusta ja kulttuuria palvelevat järjestöt