IMINGEN EIENDOM AS
Suljettu 2. toukokuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OM
- Hallituksen puheenjohtaja
- OM
- Toiminta-aika
- 24 vuotta
- - 16. tammi 1999 – 2. touko 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 2 878 347
- NOK
- Vuositulos 2021
- 7 628 598
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 79 814 228
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OM | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
GI 1969 | Hallituksen jäsen | - |
BI 1948 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 878 347 |
Vuositulos yhteensä | 7 628 598 |
Vastaavat yhteensä | 85 643 414 |
Velat yhteensä | 5 829 186 |
Oma pääoma yhteensä | 79 814 228 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 2 878 347 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 658 667 |
Liiketulos | 1 219 680 |
Rahoitustuotot/-kulut | 6 647 080 |
Tulos ennen veroja | 7 866 760 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 238 162 |
Vuositulos yhteensä | 7 628 598 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 83 879 278 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 1 764 136 |
Vastaavat yhteensä | 85 643 414 |
Lyhytaikainen velka | 372 722 |
Pitkäaikainen velka | 5 456 464 |
Velat yhteensä | 5 829 186 |
Sijoitettu pääoma | 1 500 000 |
Kertyneet voittovarat | 78 314 228 |
Oma pääoma yhteensä | 79 814 228 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 85 643 414 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta