Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
O

OSEBAKKEN INVEST AS922 987 149

Vuokraus
Osakeyhtiö
Storgata 216 3912 PORSGRUNN, Norge

OSEBAKKEN INVEST AS

Suljettu 28. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 28. kesä 2019 – 28. elo 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−8 318
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
15 235
NOK
Viimeksi päivitetty: 26. kesä 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−8 318
−1 800
Vastaavat yhteensä
15 235
23 553
Velat yhteensä
0
0
Oma pääoma yhteensä
15 235
23 553

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
8 318
1 800
Liiketulos
−8 318
−1 800
Rahoitustuotot/-kulut
0
0
Tulos ennen veroja
−8 318
−1 800
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
−8 318
−1 800

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
15 000
15 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
235
8 553
Vastaavat yhteensä
15 235
23 553
Lyhytaikainen velka
0
0
Pitkäaikainen velka
0
0
Velat yhteensä
0
0
Sijoitettu pääoma
28 750
28 750
Kertyneet voittovarat
−13 516
−5 198
Oma pääoma yhteensä
15 235
23 553
Oma pääoma ja velat yhteensä
15 235
23 553

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta