BERGEN FORSKALING AS
Suljettu 24. syyskuuta 2026, Vapaaehtoinen selvitystila
Selge varer og tjenester innen arbeider innen forskaling, alle typer
murer, garasje, trapper, mindre bygg og lignende arbeider, og annet
som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre
selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Oppsett av mur i forskjellige varianter, trapper, garasje, og annet
lignende arbeid.
Avainsanat
construction activitiespilingdamp proofing workimpregnation workdehumidificationshaft excavationsteel bendingmasonry workpavingslab layingassemblydismantlingscaffoldingwork platformsrakentaminenpipesindustrial furnacesundergroundoutdoor swimming poolssandblastingrentalcranes
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LR
Lisbeth Rinde1968
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 2. syys 2020 – 24. syys 2026
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 30 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Vuositulos 2024
- −28 544
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2024
- −36 372
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. heinä 2026
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LR 1968 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
RL 1968 | - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
RL 1968 | Tavalliset osakkeet | 30 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 541 263 | 695 170 |
Vuositulos yhteensä | −28 544 | −112 295 | −178 477 | −78 544 |
Vastaavat yhteensä | 51 482 | 75 799 | 184 763 | 424 749 |
Velat yhteensä | 87 855 | 83 628 | 80 296 | 141 805 |
Oma pääoma yhteensä | −36 372 | −7 828 | 104 467 | 282 944 |
T&T
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 0 | 541 263 | 695 170 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 28 544 | 116 827 | 719 785 | 773 792 |
Liiketulos | −28 544 | −116 827 | −178 522 | −78 622 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 | 4 532 | 45 | 78 |
Tulos ennen veroja | −28 544 | −112 295 | −178 477 | −78 544 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −28 544 | −112 295 | −178 477 | −78 544 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 9 333 | 23 333 | 37 333 | 51 333 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 42 149 | 52 466 | 147 430 | 373 416 |
Vastaavat yhteensä | 51 482 | 75 799 | 184 763 | 424 749 |
Lyhytaikainen velka | 87 855 | 83 628 | 80 296 | 141 805 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 87 855 | 83 628 | 80 296 | 141 805 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 30 000 | 30 000 | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −66 372 | −37 828 | 74 467 | 252 944 |
Oma pääoma yhteensä | −36 372 | −7 828 | 104 467 | 282 944 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 51 483 | 75 800 | 184 763 | 424 749 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta
43.99
Teollisuusryhmä
Muualla luokittelematon erikoistunut rakennustoiminta
43.990
Teollisuusryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta