Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
H

HEDVIGS E37 AS925 224 642

Vuokraus
Osakeyhtiö
Ekebergveien 37 0196 OSLO, Norge

HEDVIGS E37 AS

Suljettu 5. elokuuta 2025, Pakollinen kirjanpitäjä puuttuu
Prosjektselskap for å kjøpe en eksisterende eiendom og utvikle et konsept for kaffebar/matbutikk.
Planlegging og leie ut kaffebar/matbutikk.

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
5 vuotta
- 22. kesä 2020 – 5. elo 2025
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
303 469
NOK
Vuositulos 2021
−571 760
NOK
Oma pääoma yhteensä 2021
−563 877
NOK
Viimeksi päivitetty: 24. loka 2024

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
303 469
Vuositulos yhteensä
−571 760
Vastaavat yhteensä
5 170 515
Velat yhteensä
5 734 392
Oma pääoma yhteensä
−563 877

T&T

Vuosi2021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
303 469
Liiketoiminnan kulut yhteensä
779 191
Liiketulos
−475 723
Rahoitustuotot/-kulut
−96 037
Tulos ennen veroja
−571 760
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−571 760

Taseen yhteenveto

Vuosi2021
Pysyvät vastaavat yhteensä
4 785 973
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
384 542
Vastaavat yhteensä
5 170 515
Lyhytaikainen velka
2 322 902
Pitkäaikainen velka
3 411 490
Velat yhteensä
5 734 392
Sijoitettu pääoma
22 680
Kertyneet voittovarat
−586 557
Oma pääoma yhteensä
−563 877
Oma pääoma ja velat yhteensä
5 170 515

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta