STORGATA 20 HALDEN AS
Suljettu 11. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- LG
Lars Gran1978
- Toiminta-aika
- 10 vuotta
- - 4. marras 2013 – 11. joulu 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 227 084
- NOK
- Vuositulos 2022
- −83 266
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 287 510
- NOK
Viimeksi päivitetty: 18. syys 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
LG 1978 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 227 084 |
Vuositulos yhteensä | −83 266 |
Vastaavat yhteensä | 2 601 086 |
Velat yhteensä | 1 313 576 |
Oma pääoma yhteensä | 1 287 510 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 227 084 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 269 628 |
Liiketulos | −42 544 |
Rahoitustuotot/-kulut | −64 208 |
Tulos ennen veroja | −106 752 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −23 486 |
Vuositulos yhteensä | −83 266 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 280 224 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 2 320 862 |
Vastaavat yhteensä | 2 601 086 |
Lyhytaikainen velka | 173 910 |
Pitkäaikainen velka | 1 139 666 |
Velat yhteensä | 1 313 576 |
Sijoitettu pääoma | 193 653 |
Kertyneet voittovarat | 1 093 857 |
Oma pääoma yhteensä | 1 287 510 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 601 086 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta