TORGGATA 7 AS
Suljettu 8. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SB
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 8. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 831 920
- NOK
- Vuositulos 2021
- −37 527
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 635 605
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SB | Hallituksen puheenjohtaja | - |
HP | Hallituksen jäsen | - |
AA 1971 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
F Suljettu | Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 831 920 |
Vuositulos yhteensä | −37 527 |
Vastaavat yhteensä | 4 883 555 |
Velat yhteensä | 4 247 950 |
Oma pääoma yhteensä | 635 605 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 831 920 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 664 924 |
Liiketulos | 166 996 |
Rahoitustuotot/-kulut | −215 108 |
Tulos ennen veroja | −48 112 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −10 585 |
Vuositulos yhteensä | −37 527 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 4 782 377 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 101 178 |
Vastaavat yhteensä | 4 883 555 |
Lyhytaikainen velka | 378 514 |
Pitkäaikainen velka | 3 869 436 |
Velat yhteensä | 4 247 950 |
Sijoitettu pääoma | 662 625 |
Kertyneet voittovarat | −27 020 |
Oma pääoma yhteensä | 635 605 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 883 555 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta