LAUKEFJELL EIENDOM AS
Suljettu 18. tammikuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelyLAUKEFJELL EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- OT
- Hallituksen puheenjohtaja
- OT
- Toiminta-aika
- 21 vuotta
- - 24. touko 2003 – 18. tammi 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 4 405 600
- NOK
- Vuositulos 2021
- 24 799
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 099 487
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. tammi 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OT | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
OT | Hallituksen puheenjohtaja | - |
GM | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 405 600 |
Vuositulos yhteensä | 24 799 |
Vastaavat yhteensä | 4 350 391 |
Velat yhteensä | 5 449 877 |
Oma pääoma yhteensä | −1 099 487 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 4 405 600 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 4 164 101 |
Liiketulos | 241 499 |
Rahoitustuotot/-kulut | −207 943 |
Tulos ennen veroja | 33 556 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 8 757 |
Vuositulos yhteensä | 24 799 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 075 007 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 3 275 384 |
Vastaavat yhteensä | 4 350 391 |
Lyhytaikainen velka | 2 361 318 |
Pitkäaikainen velka | 3 088 559 |
Velat yhteensä | 5 449 877 |
Sijoitettu pääoma | 100 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 199 487 |
Oma pääoma yhteensä | −1 099 487 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 4 350 391 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta