Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
G

GEILO CENTER APPARTMENT AS928 927 261

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Elisabeth C. Aas-Jacobsen Prestegårdsveien 2B 1369 STABEKK, Norge

GEILO CENTER APPARTMENT AS

Suljettu 27. marraskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
28 vuotta
- 19. helmi 1995 – 27. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
3 243 028
NOK
Vuositulos 2022
2 420 083
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 829 432
NOK
Viimeksi päivitetty: 12. loka 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 243 028
Vuositulos yhteensä
2 420 083
Vastaavat yhteensä
2 515 945
Velat yhteensä
686 513
Oma pääoma yhteensä
1 829 432

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 243 028
Liiketoiminnan kulut yhteensä
140 352
Liiketulos
3 102 676
Rahoitustuotot/-kulut
−4
Tulos ennen veroja
3 102 672
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
682 589
Vuositulos yhteensä
2 420 083

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
526 624
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 989 321
Vastaavat yhteensä
2 515 945
Lyhytaikainen velka
128 832
Pitkäaikainen velka
557 681
Velat yhteensä
686 513
Sijoitettu pääoma
300 000
Kertyneet voittovarat
1 529 432
Oma pääoma yhteensä
1 829 432
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 515 945

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta