DOMINIUM AS
Suljettu 7. lokakuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyDOMINIUM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- ÅT
Ådne Tremyr1970
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 31. heinä 2017 – 7. loka 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 1
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 496 360
- NOK
- Vuositulos 2021
- −174 134
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −1 875 676
- NOK
Viimeksi päivitetty: 4. loka 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
ÅT 1970 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 496 360 |
Vuositulos yhteensä | −174 134 |
Vastaavat yhteensä | 1 384 332 |
Velat yhteensä | 3 260 008 |
Oma pääoma yhteensä | −1 875 676 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 496 360 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 719 609 |
Liiketulos | −223 249 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −223 249 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −49 115 |
Vuositulos yhteensä | −174 134 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 648 468 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 735 864 |
Vastaavat yhteensä | 1 384 332 |
Lyhytaikainen velka | 3 260 008 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 3 260 008 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −1 905 676 |
Oma pääoma yhteensä | −1 875 676 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 384 332 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta