LUNARIA INVEST AS
Suljettu 15. elokuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PØ
- Toiminta-aika
- 6 vuotta
- - 23. maalis 2017 – 15. elo 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 7 400 000
- NOK
- Vuositulos 2022
- −103 332
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 30 000
- NOK
Viimeksi päivitetty: 14. kesä 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PØ | Hallituksen puheenjohtaja | - |
EW 1944 | Yhteyshenkilö | - |
RK | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 400 000 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −103 332 | −503 999 |
Vastaavat yhteensä | 30 000 | 7 512 930 |
Velat yhteensä | 0 | 5 858 144 |
Oma pääoma yhteensä | 30 000 | 1 654 786 |
T&T
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 7 400 000 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 7 486 139 | 498 215 |
Liiketulos | −86 139 | −498 215 |
Rahoitustuotot/-kulut | −46 338 | −147 937 |
Tulos ennen veroja | −132 477 | −646 152 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −29 145 | −142 153 |
Vuositulos yhteensä | −103 332 | −503 999 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 105 829 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 30 000 | 7 407 101 |
Vastaavat yhteensä | 30 000 | 7 512 930 |
Lyhytaikainen velka | 0 | 2 606 144 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 3 252 000 |
Velat yhteensä | 0 | 5 858 144 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 | 1 654 786 |
Kertyneet voittovarat | 0 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | 30 000 | 1 654 786 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 30 000 | 7 512 930 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta