SPINNAKER PROPERTY AS
Suljettu 9. tammikuuta 2025, Pakollinen tilintarkastaja puuttuuSPINNAKER PROPERTY AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Selvityspesä:
Utleie av næringseiendom og konsulentvirksomhet og det som herved står
i forbindelse.
Utleie av næringseiendom og konsulentvirksomhet.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- PA
Per Arne Hanakam1964
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 18. joulu 2017 – 9. tammi 2025
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2020
- 251 813
- NOK
- Vuositulos 2020
- −3 850 208
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2020
- −4 654 031
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
PA 1964 | Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 6. joulu 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 251 813 |
Vuositulos yhteensä | −3 850 208 |
Vastaavat yhteensä | 39 465 598 |
Velat yhteensä | 44 119 629 |
Oma pääoma yhteensä | −4 654 031 |
T&T
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 251 813 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 493 160 |
Liiketulos | −241 347 |
Rahoitustuotot/-kulut | −4 936 866 |
Tulos ennen veroja | −5 178 213 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −1 328 005 |
Vuositulos yhteensä | −3 850 208 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2020 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 35 233 566 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 232 032 |
Vastaavat yhteensä | 39 465 598 |
Lyhytaikainen velka | 0 |
Pitkäaikainen velka | 44 119 629 |
Velat yhteensä | 44 119 629 |
Sijoitettu pääoma | 59 925 |
Kertyneet voittovarat | −4 713 956 |
Oma pääoma yhteensä | −4 654 031 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 39 465 598 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta