SECURITY INFRASTRUCTURE PROPERTIES DENMARK AS
Suljettu 7. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- SM
- Toiminta-aika
- 9 vuotta
- - 9. heinä 2014 – 7. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2022
- −160 813
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 4 890 506
- NOK
Viimeksi päivitetty: 27. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Liikkeenharjoittaja | - | |
SI | Yhteyshenkilö | - |
OS 1956 | Hallituksen jäsen | - |
MH 1967 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
B | Tilintarkastaja | - |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −160 813 |
Vastaavat yhteensä | 8 062 993 |
Velat yhteensä | 3 172 488 |
Oma pääoma yhteensä | 4 890 506 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 218 166 |
Liiketulos | −218 166 |
Rahoitustuotot/-kulut | 57 354 |
Tulos ennen veroja | −160 813 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −160 813 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 3 027 749 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 5 035 245 |
Vastaavat yhteensä | 8 062 993 |
Lyhytaikainen velka | 3 172 488 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 3 172 488 |
Sijoitettu pääoma | 1 230 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 660 506 |
Oma pääoma yhteensä | 4 890 506 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 8 062 993 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta