SONDRE LØVENSKIOLD KVESETH EIENDOM AS
Suljettu 15. lokakuuta 2024, MaksukyvyttömyysmenettelySONDRE LØVENSKIOLD KVESETH EIENDOM AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Kjøp, salg og utleie av eiendom, samt virksomhet som naturlig hører
til dette. Selskapet kan også eie aksjer i andre selskaper tilknyttet
prosjektene.
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- SL
- Hallituksen puheenjohtaja
- SL
- Toiminta-aika
- 5 vuotta
- - 22. maalis 2019 – 15. loka 2024
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 5 903 118
- NOK
- Vuositulos 2021
- −543 773
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- −490 621
- NOK
Viimeksi päivitetty: 29. elo 2024
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SL | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
SL | Hallituksen puheenjohtaja | - |
RN 1989 | Varajäsen | - |
Viimeksi päivitetty: 18. joulu 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 903 118 |
Vuositulos yhteensä | −543 773 |
Vastaavat yhteensä | 11 443 568 |
Velat yhteensä | 11 934 189 |
Oma pääoma yhteensä | −490 621 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 5 903 118 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 6 026 852 |
Liiketulos | −123 734 |
Rahoitustuotot/-kulut | −420 039 |
Tulos ennen veroja | −543 773 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −543 773 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 11 358 893 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 84 675 |
Vastaavat yhteensä | 11 443 568 |
Lyhytaikainen velka | 246 446 |
Pitkäaikainen velka | 11 687 743 |
Velat yhteensä | 11 934 189 |
Sijoitettu pääoma | 30 000 |
Kertyneet voittovarat | −520 621 |
Oma pääoma yhteensä | −490 621 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 11 443 568 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta