HINNA GULV & VEGG AS
Suljettu 29. heinäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- KM
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 29. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
- 799 974
- NOK
- Vuositulos 2022
- 591 533
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2022
- 1 285 901
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
KM | Hallituksen puheenjohtaja | - |
MA 1974 | Hallituksen jäsen | - |
AA 1976 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 799 974 |
Vuositulos yhteensä | 591 533 |
Vastaavat yhteensä | 1 688 100 |
Velat yhteensä | 402 199 |
Oma pääoma yhteensä | 1 285 901 |
T&T
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 799 974 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 48 192 |
Liiketulos | 751 782 |
Rahoitustuotot/-kulut | 7 825 |
Tulos ennen veroja | 759 607 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 168 074 |
Vuositulos yhteensä | 591 533 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2022 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 621 322 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 66 778 |
Vastaavat yhteensä | 1 688 100 |
Lyhytaikainen velka | 402 199 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 402 199 |
Sijoitettu pääoma | 200 000 |
Kertyneet voittovarat | 1 085 901 |
Oma pääoma yhteensä | 1 285 901 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 1 688 100 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta