SYSTEMDEKKE OG FORSKALING AS
Toiminnassa
Salg av betongdekke, utleie av forskaling, samt alt som står i
forbindelse med dette.
Avainsanat
construction activitiespilingdamp proofing workimpregnation workdehumidificationshaft excavationsteel bendingmasonry workpavingslab layingassemblydismantlingscaffoldingwork platformsrakentaminenpipesindustrial furnacesundergroundoutdoor swimming poolssandblastingrentalcranes
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Vuosia perustamisesta
- 3 vuotta
- alkaen 14. helmi 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 1 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- yritys
- Kuuluu konserniin
Talous
- Vuositulos 2025
- −15 162
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- −81 297
- NOK
Viimeksi päivitetty: 30. kesä 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JJ | - | 50 % epäsuoraan |
| - | 50 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 30. huhti 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 1 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Konsernirakenne
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025: NOK 282 765Liiketulos 2025: NOK −59 100Työntekijät: 0
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 9 957 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −15 162 | −75 558 | −15 007 |
Vastaavat yhteensä | 9 176 | 7 199 | 9 423 |
Velat yhteensä | 90 473 | 73 335 | 0 |
Oma pääoma yhteensä | −81 297 | −66 135 | 9 423 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 | 9 957 | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 8 688 | 86 143 | 15 007 |
Liiketulos | −8 688 | −76 186 | −15 007 |
Rahoitustuotot/-kulut | −6 474 | 628 | 0 |
Tulos ennen veroja | −15 162 | −75 558 | −15 007 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Vuositulos yhteensä | −15 162 | −75 558 | −15 007 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 0 | 0 | 0 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 9 176 | 7 199 | 9 423 |
Vastaavat yhteensä | 9 176 | 7 199 | 9 423 |
Lyhytaikainen velka | 10 000 | 335 | 0 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 73 000 | 0 |
Velat yhteensä | 90 473 | 73 335 | 0 |
Sijoitettu pääoma | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
Kertyneet voittovarat | −105 727 | −90 565 | −15 007 |
Oma pääoma yhteensä | −81 297 | −66 135 | 9 423 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 9 176 | 7 199 | 9 423 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
F
Pääasiallinen toimiala-alue
Rakentaminen
43
Toiminta
Erikoistunut rakennustoiminta
43.9
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta
43.99
Teollisuusryhmä
Muualla luokittelematon erikoistunut rakennustoiminta
43.990
Teollisuusryhmä
Muu erikoistunut rakennustoiminta