Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
A

ALNES INVEST AS912 419 673

Vuokraus
Osakeyhtiö
Strandpromenaden 9 4610 KRISTIANSAND S, Norge

ALNES INVEST AS

Suljettu 3. heinäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
10 vuotta
- 10. syys 2013 – 3. heinä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
−95 340
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
3 906 161
NOK
Viimeksi päivitetty: 21. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Varajäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
I
IREGNSKAP KRISTIANSAND AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−95 340
Vastaavat yhteensä
3 906 161
Velat yhteensä
0
Oma pääoma yhteensä
3 906 161

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
Liiketoiminnan kulut yhteensä
6 904
Liiketulos
−6 904
Rahoitustuotot/-kulut
−88 435
Tulos ennen veroja
−95 340
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
Vuositulos yhteensä
−95 340

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
104 000
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
3 802 161
Vastaavat yhteensä
3 906 161
Lyhytaikainen velka
0
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
0
Sijoitettu pääoma
239 354
Kertyneet voittovarat
3 666 807
Oma pääoma yhteensä
3 906 161
Oma pääoma ja velat yhteensä
3 906 161

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta