SENIT EIENDOM AS
Suljettu 17. kesäkuuta 2023
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- MS
Magne Storetvedt1959
- Hallituksen puheenjohtaja
- MS
Magne Storetvedt1959
- Toiminta-aika
- 28 vuotta
- - 12. maalis 1995 – 17. kesä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −8 717
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 32 571 057
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MS 1959 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
MS 1959 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
| Varajäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
R Suljettu | Tilintarkastaja | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −8 717 |
Vastaavat yhteensä | 40 260 959 |
Velat yhteensä | 7 689 902 |
Oma pääoma yhteensä | 32 571 057 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 24 028 |
Liiketulos | −24 028 |
Rahoitustuotot/-kulut | 12 852 |
Tulos ennen veroja | −11 176 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −2 459 |
Vuositulos yhteensä | −8 717 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 35 292 015 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 4 968 944 |
Vastaavat yhteensä | 40 260 959 |
Lyhytaikainen velka | 0 |
Pitkäaikainen velka | 7 689 902 |
Velat yhteensä | 7 689 902 |
Sijoitettu pääoma | 3 115 038 |
Kertyneet voittovarat | 29 456 019 |
Oma pääoma yhteensä | 32 571 057 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 40 260 959 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta