Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SYRETÅRNET 3 AS979 542 879

Vuokraus
Osakeyhtiö
c/o Hilde Kløvstad Fossbakken 1A 3403 LIER, Norge

SYRETÅRNET 3 AS

Suljettu 11. joulukuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Toimitusjohtaja
Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
25 vuotta
- 19. helmi 1998 – 11. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
1

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
3 160 350
NOK
Vuositulos 2022
969 624
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
14 942 727
NOK
Viimeksi päivitetty: 14. elo 2023

Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 160 350
Vuositulos yhteensä
969 624
Vastaavat yhteensä
15 431 596
Velat yhteensä
488 870
Oma pääoma yhteensä
14 942 727

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
3 160 350
Liiketoiminnan kulut yhteensä
1 853 645
Liiketulos
1 306 705
Rahoitustuotot/-kulut
−5 777
Tulos ennen veroja
1 300 928
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
331 304
Vuositulos yhteensä
969 624

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
13 624 476
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 807 120
Vastaavat yhteensä
15 431 596
Lyhytaikainen velka
488 870
Pitkäaikainen velka
0
Velat yhteensä
488 870
Sijoitettu pääoma
100 000
Kertyneet voittovarat
14 842 727
Oma pääoma yhteensä
14 942 727
Oma pääoma ja velat yhteensä
15 431 596

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta