SHINE IN AS
Toiminnassa
Kjøp og salg av moteklær, smykker og annet som naturlig står i
forbindelse med dette.
Salg av moteklær, smykker og diverse annet.
Avainsanat
clothesfur goodsglovestiessuspenders
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- Hallituksen puheenjohtaja
- Vuosia perustamisesta
- 25 vuotta
- alkaen 18. joulu 2001
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 17
Omistajuus
- Osakkeiden määrä ja osakesarjat
- 2 000
- 1 osakesarja
- Osakkeenomistajien kokonaismäärä
- 1
- henkilö
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2025
- 25 019 709
- NOK
- Vuositulos 2025
- 2 312 269
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2025
- 5 984 726
- NOK
Viimeksi päivitetty: 2. syys 2026
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | |
TH 1973 | Varajäsen | - |
| Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Tilintarkastaja | - | |
| Kirjanpitäjä | - |
Top 10 yksityistä osakkeenomistajaa
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| - | 100 % suoraan |
Viimeksi päivitetty: 23. huhti 2026
Omistusosuus
Yrityksen osakkeenomistajat
| Nimi | Osakesarja | Osakkeiden kokonaismäärä | Jaa |
|---|---|---|---|
| Tavalliset osakkeet | 2 000 | 100 % |
Viimeksi päivitetty: 25. syys 2026
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 25 019 709 | 17 954 287 | 15 074 759 | 17 198 502 | 16 184 506 |
Vuositulos yhteensä | 2 312 269 | 525 347 | 92 906 | 776 012 | 1 653 177 |
Vastaavat yhteensä | 12 935 965 | 7 461 797 | 7 430 601 | 9 034 078 | 5 143 968 |
Velat yhteensä | 6 951 239 | 3 567 732 | 3 561 883 | 4 758 266 | 1 644 168 |
Oma pääoma yhteensä | 5 984 726 | 3 894 065 | 3 868 718 | 4 275 812 | 3 499 800 |
T&T
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 25 019 709 | 17 954 287 | 15 074 759 | 17 198 502 | 16 184 506 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 21 905 214 | 17 126 815 | 14 938 482 | 16 209 764 | 14 023 464 |
Liiketulos | 3 114 496 | 827 472 | 136 277 | 988 738 | 2 161 041 |
Rahoitustuotot/-kulut | −97 762 | −92 183 | −36 144 | 23 327 | −37 176 |
Tulos ennen veroja | 3 016 734 | 735 290 | 100 132 | 1 012 066 | 2 123 865 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | 704 465 | 209 943 | 7 226 | 236 054 | 470 688 |
Vuositulos yhteensä | 2 312 269 | 525 347 | 92 906 | 776 012 | 1 653 177 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 236 952 | 315 457 | 357 823 | 194 924 | 193 513 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 12 699 013 | 7 146 340 | 7 072 777 | 8 839 154 | 4 950 455 |
Vastaavat yhteensä | 12 935 965 | 7 461 797 | 7 430 601 | 9 034 078 | 5 143 968 |
Lyhytaikainen velka | 5 551 239 | 3 567 732 | 3 561 883 | 4 758 266 | 1 644 168 |
Pitkäaikainen velka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Velat yhteensä | 6 951 239 | 3 567 732 | 3 561 883 | 4 758 266 | 1 644 168 |
Sijoitettu pääoma | 2 000 000 | 2 000 000 | 2 000 000 | 2 000 000 | 2 000 000 |
Kertyneet voittovarat | 3 984 726 | 1 894 065 | 1 868 718 | 2 275 812 | 1 499 800 |
Oma pääoma yhteensä | 5 984 726 | 3 894 065 | 3 868 718 | 4 275 812 | 3 499 800 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 12 935 965 | 7 461 797 | 7 430 601 | 9 034 078 | 5 143 968 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
BETA
Pieni yritys
Kategoria
Organisaatiotyyppi
Osakeyhtiö
Institutionaalisen sektorin luokittelu
INNL
Kotimaiset sektorit
A_IKKE-FIN
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
G
Pääasiallinen toimiala-alue
Tukku- ja vähittäiskauppa; moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien korjaus
47
Toiminta
Vähittäiskauppa (pl. moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien kauppa)
47.7
Pääasiallinen toimialaryhmä
Muiden tavaroiden vähittäiskauppa erikoismyymälöissä
47.71
Teollisuusryhmä
Vaatteiden vähittäiskauppa
47.710
Teollisuusryhmä
Vaatteiden vähittäiskauppa