Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
L

LIPPERT EIENDOM AS923 075 690

Vuokraus
Osakeyhtiö
Stordgata 6A 5522 HAUGESUND, Norge

LIPPERT EIENDOM AS

Suljettu 30. kesäkuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
4 vuotta
- 2. elo 2019 – 30. kesä 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Kyllä
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
1 433 232
NOK
Vuositulos 2022
−597 369
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
−455 657
NOK
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-
Hallituksen jäsen-

Muut

NimiRooliOsakkeet
K
KOMPLETT REGNSKAP AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 433 232
Vuositulos yhteensä
−597 369
Vastaavat yhteensä
488 525
Velat yhteensä
944 182
Oma pääoma yhteensä
−455 657

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
1 433 232
Liiketoiminnan kulut yhteensä
2 002 797
Liiketulos
−569 564
Rahoitustuotot/-kulut
−42 297
Tulos ennen veroja
−611 861
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−14 492
Vuositulos yhteensä
−597 369

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
452 838
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
35 687
Vastaavat yhteensä
488 525
Lyhytaikainen velka
314 606
Pitkäaikainen velka
629 576
Velat yhteensä
944 182
Sijoitettu pääoma
30 000
Kertyneet voittovarat
−485 657
Oma pääoma yhteensä
−455 657
Oma pääoma ja velat yhteensä
488 525

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta