Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
S

SATIO EIENDOM AS997 790 782

Vuokraus
Osakeyhtiö
Vestheimvegen 11 4250 KOPERVIK, Norge

SATIO EIENDOM AS

Suljettu 23. marraskuuta 2023

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
11 vuotta
- 4. tammi 2012 – 23. marras 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Vuositulos 2022
6 445 254
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
1 528 514
NOK
Viimeksi päivitetty: 1. elo 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja, Yhteyshenkilö-

Muut

NimiRooliOsakkeet
A
ALMA REVISJON AS
Kirjanpitäjä-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
3 750
Vuositulos yhteensä
6 445 254
0
Vastaavat yhteensä
1 542 889
6 283 794
Velat yhteensä
14 375
5 273 794
Oma pääoma yhteensä
1 528 514
1 010 000

T&T

Vuosi20222021
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
0
3 750
Liiketoiminnan kulut yhteensä
34 503
3 750
Liiketulos
−34 503
0
Rahoitustuotot/-kulut
6 479 757
0
Tulos ennen veroja
6 445 254
0
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
0
0
Vuositulos yhteensä
6 445 254
0

Taseen yhteenveto

Vuosi20222021
Pysyvät vastaavat yhteensä
0
6 283 794
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
1 542 889
0
Vastaavat yhteensä
1 542 889
6 283 794
Lyhytaikainen velka
14 375
0
Pitkäaikainen velka
0
5 273 794
Velat yhteensä
14 375
5 273 794
Sijoitettu pääoma
340 000
1 000 000
Kertyneet voittovarat
1 188 514
10 000
Oma pääoma yhteensä
1 528 514
1 010 000
Oma pääoma ja velat yhteensä
1 542 889
6 283 794

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta