VV INVEST AS
Suljettu 15. heinäkuuta 2023, MaksukyvyttömyysmenettelyVV INVEST AS KONKURSBO
Selvityspesä:
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Organisaatio
- Toimitusjohtaja
- JV
Johnny Vigre1970
- Hallituksen puheenjohtaja
- JV
Johnny Vigre1970
- Toiminta-aika
- 7 vuotta
- - 12. heinä 2016 – 15. heinä 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Ei
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2021
- 1 604 760
- NOK
- Vuositulos 2021
- −128 881
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 130 449
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Johto / hallinto
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JV 1970 | Toimitusjohtaja | - |
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JV 1970 | Hallituksen puheenjohtaja | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 604 760 |
Vuositulos yhteensä | −128 881 |
Vastaavat yhteensä | 2 004 365 |
Velat yhteensä | 1 873 916 |
Oma pääoma yhteensä | 130 449 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 1 604 760 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 1 693 113 |
Liiketulos | −88 353 |
Rahoitustuotot/-kulut | −75 931 |
Tulos ennen veroja | −164 284 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −35 403 |
Vuositulos yhteensä | −128 881 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 1 385 000 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 619 365 |
Vastaavat yhteensä | 2 004 365 |
Lyhytaikainen velka | 357 409 |
Pitkäaikainen velka | 1 516 507 |
Velat yhteensä | 1 873 916 |
Sijoitettu pääoma | 18 805 |
Kertyneet voittovarat | 111 644 |
Oma pääoma yhteensä | 130 449 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 2 004 365 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta