Tämä verkkosivusto käyttää evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi.
||
E

ENSIKO AS920 206 972

Vuokraus
Osakeyhtiö
Bankgata 14 6200 STRANDA, Norge

ENSIKO AS

Suljettu 7. joulukuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila

Avainsanat

apartmentsrentalagricultural landagricultural properties

Organisaatio

Hallituksen puheenjohtaja
Toiminta-aika
5 vuotta
- 8. tammi 2018 – 7. joulu 2023
Tyyppi
Osakeyhtiö
ALV-rekisteröity
Ei
Työntekijöiden määrä
0

Talous

Liiketoiminnan tuotot yhteensä 2022
35 140
NOK
Vuositulos 2022
−111 061
NOK
Oma pääoma yhteensä 2022
738 379
NOK
Viimeksi päivitetty: 4. joulu 2023

Johto

Hallitus

NimiRooliOsakkeet
Hallituksen puheenjohtaja-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-
Hallituksen jäsen-
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023

Omistusosuus

Ei saatavilla olevia tietoja

Talous

NOK:ssa

Yhteenveto

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
35 140
Vuositulos yhteensä
−111 061
Vastaavat yhteensä
2 270 140
Velat yhteensä
1 531 761
Oma pääoma yhteensä
738 379

T&T

Vuosi2022
Liiketoiminnan tuotot yhteensä
35 140
Liiketoiminnan kulut yhteensä
112 774
Liiketulos
−77 634
Rahoitustuotot/-kulut
−64 747
Tulos ennen veroja
−142 382
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä
−31 321
Vuositulos yhteensä
−111 061

Taseen yhteenveto

Vuosi2022
Pysyvät vastaavat yhteensä
2 127 288
Vaihtuvat vastaavat yhteensä
142 852
Vastaavat yhteensä
2 270 140
Lyhytaikainen velka
406 761
Pitkäaikainen velka
1 125 000
Velat yhteensä
1 531 761
Sijoitettu pääoma
600 000
Kertyneet voittovarat
138 379
Oma pääoma yhteensä
738 379
Oma pääoma ja velat yhteensä
2 270 140

Luokittelu

21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta